Sukcesy uczniów Gimnazjum nr 5, Szkoły Podstawowej nr 2 oraz III Liceum Ogólnokształcącego:

rok szkolny 2017/2018
4.09.2017 r. Paulina Frątczak, Victoria Jastrzębska Nagroda Prezydenta miasta Bytomia
rok szkolny 2016/2017
7.06.2017 r. B.Bonk, P.Frątczak, A.Gacka, V.Jastrzębska, S.Jezusek, A.Stochła, P.Sorychta, A.Wojtasik - laureat, K.Poniatowski - wyróżnienie Miejski Konkurs Plastyczny "Powstanie Kościuszkowskie”
24.05.2017 r. P.Frątczak, M.Kozikowska, O.Stochła, M.Greczyło, A.Marzycka, S.Sobczak, Z.Kowalczyk, P.Sorychta, W.Rosik i J.Rusinek - II miejsce VII Dzielnicowy Konkurs Piosenki „Piosenka na niepogodę w rytm hitów disco polo”
16.05.2017 r. Victoria Jastrzębska, Paulina Frątczak
- I miejsce
Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego DEUTSCHMEISTER
11.05.2017 r. klasa 1a (MultiDeutsch) Ogólnopolski Program Edukacyjny "Żyj smacznie i zdrowo" - nagroda II stopnia
26.04.2017 r. Daniel Wojtasik - wyróżnienie Konkurs plastyczny „Z książką mi do twarzy”
23.04.2017 r. Marcin Broda - I miejsce XII Ogólnopolski Integracyjny Festiwal Tańca i Piosenki "Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna"
12.03.2017 r. Bartosz Bonk - II miejsce Indywidualne Mistrzostwa Śląska Kadetów w boksie
16.02.2017 r. Paulina Frątczak, Marlena Kozikowska, Sonia Sobczak - II miejsce Miejski Konkurs Językowy na List "Moja wymarzona podróż"
4.01.2017 r. Marcin Broda - III miejsce XI Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek
16.12.2016 r. Marcin Broda - I miejsce VII Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek "W grudniowe dni kolęda brzmi"
30.09.2016 r. Aleksandra Stochła - wyróżnienie Konkurs Plastyczny "Tłumacz" z okazji Międzynarodowego Dnia Tłumacza
29.09.2016 r. Martyna Barwicka - I miejsce Konkurs Plastyczny "Dobroczynność-Matka Ewa-Ewangelicy"
23.09.2016 r. Daniel Wojtasik - wyróżnienie XIX Międzynarodowy Festiwal Rysowania
1.09.2016 r. Victoria Jastrzębska Nagroda Prezydenta miasta Bytomia

rok szkolny 2015/2016
21.06.2016 r. Victoria Jastrzębska - wyróżnienie Konkurs "Nosza tasza"
17.05.2016 r. Paulina Frątczak, Victoria Jastrzębska
- I miejsce
Deutschmeister - Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Gimnazjalnych
22.04.2016 r. Bartosz Ziołkowski - I miejsce
Szymon Gryncewicz - II miejsce
Beata Niepsuj - III miejsce
Oskar Dziedzic, Oliwia Buczek,
Jakub Kosiński - wyróżnienie
"Bytom Zielenią Malowany"
22.04.2016 r. Agnieszka Sokołowska - I miejsce
Sonia Sobczak - II miejsce
Patrycja Sorychta - III miejsce
Aleksandra Stochła, Victoria Jastrzębska - wyróżnienie
"Bytom Zielenią Malowany"
4.04.2016 r. Victoria Jastrzębska - laureat Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego
17.03.2016 r. Victoria Jastrzębska - I miejsce X Bytomska Olimpiada z Języka Niemieckiego
21.12.2015 r. Marcin Broda, Jakub Kwieciński - I miejsce VI Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek "W grudniowe dni kolęda brzmi"
10.12.2015 r. Sonia Sobczak - wyróżnienie „Mein Abenteuer mit Deutsch als Comic“
25.11.2015 r. Dominika Kubik - laureat Miejski Konkurs Plastyczny "Chcę być żołnierzem"
18.09.2015 r. Agnieszka Sokołowska - I miejsce
Jakub Stochła - II miejsce
Sonia Sobczak - III miejsce
Miejski Konkurs Plastyczny na Komiks lub Mem "Dopalacze kradną życie"

rok szkolny 2014/2015
28.05.2015 r. Marcin Broda - II miejsce XV Edycja Rejonowego Konkursu na Prezentację w Języku Angielskim
12.05.2015 r. Victoria Jastrzębska i Kinga Makowiecka - III miejsce VI Edycja Międzyszkolnego Konkursu z Języka Niemieckiego DEUTSCHMEISTER
25.03.2015 r. Marta Pagór - II miejsce III Konkurs Piosenki Śpiewanej "Z dala od zgiełku"
25.03.2015 r. Victoria Jastrzębska - I miejsce
Kinga Makowiecka - II miejsce
IX Bytomska Olimpiada Języka Niemieckiego
27.02.2015 r. Jakub Stochła - II miejsce
Aleksandra Stochła - III miejsce
I Miejski Konkurs Literacko-Plastyczny "Bohaterowie - Żołnierze Wyklęci"
26.02.2015 r. Kinga Makowiecka - II miejsce Regionalny Konkurs Ortograficzny w Czterech Językach
"Dictation Dictado Diktat Dyktando"
20.02.2015 r. Kinga Makowiecka - II miejsce Miejski Konkurs Językowy na List "Moje marzenia, plany i ambicje"
15.12.2014 r. Justyna Orlińska - laureat, Marta Deska, Dominika Kubik, Agnieszka Sokołowska, Karolina Widera, Mateusz Jędrzejczyk - wyróżnienie Miejski Konkurs Plastyczny "Wojsko w oczach dziecka"
31.10.2014 r. Dominika Kijak XI Piknik Malarski "Sielskie Klimaty 2014" - wyróżnienie
31.10.2014 r. Weronika Laszewska - II miejsce Konkurs fotograficzny "Moja podróż przez życie"
30.09.2014 r. uczniowie SP nr 2 - II miejsce Konkurs plastyczny "Kolorowy świat Bambino"

rok szkolny 2013/2014
16.06.2014 r. Justyna Orlińska Konkurs Plastyczny „Wielcy Polacy Skarbem Narodu” - wyróżnienie
11.06.2014 r. Wiktoria Chochła, Sandra Roter,
Agata Warzyńska
XIV Rejonowy Konkurs na Prezentację w Języku Angielskim - III miejsce
25.05.2014 r. Wiktoria Chochła, Sandra Roter,
Agata Warzyńska, Magdalena Szukała
Regionalny Konkurs Interdyscyplinarny „Magia kosmetyków” - III miejsce
21.05.2014 r. Weronika Laszewska, Wiktoria Skiba,
Karolina Widera, Justyna Makowiecka,
Dominika Kijak i Kinga Makowiecka
IV Dzielnicowy Konkurs „Piosenka na niepogodę” - I miejsce
8.04.2014 r. Maciej Hordyniak, Mateusz Jędrzejczak,
Mateusz Jadwiszczok
Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - III miejsce
30.03.2014 r. Weronika Laszewska, Karolina Widera,
Kinga Makowiecka, Marta Pagór, Martyna Fleischer, Wojciech Nowak, Karol Zakrzewski
Gimnazjum nr 5 najlepsze ze śląskich szkół w ogólnopolskim
finale projektu "Odyseja Umysłu"
26.03.2014 r. Marta Pagór Wojewódzki Konkurs Poezji Śpiewanej "Z dala od zgiełku" - III miejsce
21.03.2014 r. Weronika Laszewska - II miejsce, Justyna Makowiecka i Karolina Widera - wyrożnienie Wojewódzki Konkurs "Biblioteka i książka w obiektywie"
14.02.2014 r. Natalia Kociubiak Miejski Konkurs Językowy na List "Moje wymarzone wakacje" - wyróżnienie
19.12.2013 r. Marta Pagór, Karolina Widera IX Międzyszkolny Konkurs Obcojęzycznej Piosenki Świątecznej - III miejsce
18.12.2013 r. Natalia Morawska, Alicja Prohaska,
Michał Krzysztofik, Wojciech Popek
Regionalny Konkurs Świąteczny z języka angielskiego - II miejsce
17.12.2013 r. Weronika Laszewska - I miejsce Konkurs fotograficzny "Żyję bez ryzyka HIV"
15.11.2013 r. Kinga Ciechanowska, Magdalena Szukała - laureaci, Angelika Zuzel - wyróżnienie Konkurs Plastyczny "Wojsko w oczach dziecka"
3.10.2013 r. Mateusz Szewczyk X Piknik Malarski "Sielskie Klimaty 2013" - wyróżnienie

rok szkolny 2012/2013
13.06.2013 r. klasa 1a (MultiDeutsch) Ogólnopolski Program Edukacyjny "Żyj smacznie i zdrowo" - wyróżnienie
15.05.2013 r. Kinga Makowiecka, Justyna Makowiecka, Wiktoria Skiba II miejsce w III Dzielnicowym Konkursie Piosenki "Piosenka na niepogodę"
18.04.2013 r. Weronika Laszewska - III miejsce IV Międzyszkolny Konkurs Tańca Nowoczesnego "TAŃCZ Z BUDOWLANKĄ"
9.04.2013 r. Weronika Laszewska - III miejsce VII Prezentacja Amatorskiej Twórczości Tanecznej PATT 2013
23.03.2013 r. Karol Zakrzewski - I miejsce,
Wojciech Nowak - III miejsce
ABC w brydżu sportowym - Tworóg
8.03.2013 r. Karolina Grzegorzewicz, Kornelia Sydor Miejski Konkurs Językowy na List "Moje ulubione jedzenie" - wyróżnienie
1.03.2013 r. Magdalena Pietrzyk - III miejsce Miejski Konkurs Plastyczny "Poezja Juliana Tuwima inspiracją w twórczości plastycznej"
6.02.2013 r. Kamil i Denis Chmielewscy - wyróżnienie Miejski Konkurs Poezji Śpiewanej "Z dala od zgiełku"
31.10.2012 r. Nicole Zoglowek - III miejsce,
Agnieszka Gorzalska - wyróżnienie
IX Piknik Malarski "Sielskie Klimaty 2012"
29.09.2012 r. Karolina Grzegorzewicz VI Turniej Szkół Województwa Śląskiego w Brydżu Sportowym - III miejsce
14.09.2012 r. Kinga Kobińska XV Międzynarodowy Festiwal Rysowania - wyróżnienie
4.09.2012 r. Maciej Borówka Nagroda Prezydenta Miasta Bytomia

rok szkolny 2011/2012
29.03.2012 r. Damian Szydłowski I miejsce w Miejskim Konkursie na prezentację multimedialną "Janusz Korczak"
22.03.2012 r. Karolina Grzegorzewicz Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Kalejdoskop mody" - wyróżnienie
15.03.2012 r. Maciej Borówka, Dariusz Fait II miejsce w Zawodach Rejonowych w Szachach - Piekary Śląskie
12.03.2012 r. Dariusz Fait, Paweł Batóg I miejsce w Mistrzostwach Bytomia w Szachach Szkół Gimnazjalnych
5.03.2012 r. Maciej Borówka Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii - laureat
2.03.2012 r. Katarzyna Kempa - III miejsce
Kinga Kobińska - wyróżnienie
Miejski Konkurs Językowy na List w jęz.niemieckim "Moja rodzina, przyjaciele i ja"
27.02.2012 r. Ewelina Jonik - III miejsce V Miejski Konkurs Interdyscyplinarny Matematyczno-Przyrodniczy
23.02.2012 r. Maciej Borówka Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki - laureat
26.01.2012 r. Patrycja Barańczak i Patrycja Jańczuk II miejsce w konkursie nakrywania stołu "Karnawał na stole"
w ramach programu Energia dobrych manier
3.12.2011 r. Karolina Grzegorzewicz, Paweł Batóg III miejsce w Mistrzostwach Śląska Młodzików "Mityng Barbórkowy"
28.11.2011 r. Bartosz Holeczek i Tomasz Karczewski II miejsce w konkursie na projekt koszulki promującej
polską Prezydencję w Radzie Unii Europejskiej
24.11.2011 r. Agnieszka Stachurska X Konkurs Plastyczny "Wojsko w oczach dziecka" - laureat
23.11.2011 r. Ewelina Jonik III miejsce w Miejskim Konkursie Multimedialnym
"Życie i osiągnięcia Marii Skłodowskiej-Curie"
10.2011 r. Kinga Kobińska Ogólnopolski konkurs plastyczny BAZGROŁ
"Mój przyjaciel wyszedł z książki" - III miejsce
21.10.2011 r. Mateusz Pawlik VIII Piknik Malarski "Sielskie Klimaty'2011" - wyróżnienie honorowe
19.10.2011 r. Mateusz Wulkowicz I miejsce w Miejskim Konkursie Fotograficznym
"Przyłapani zapracowani – zawodowe migawki"
6.10.2011 r. Damian Gołąb Stypendium Prezesa Rady Ministrów
23.09.2011 r. Nadia Czudaj III miejsce w XIV Międzynarodowym Festiwalu Rysowania
rok szkolny 2010/2011
4.06.2011 r. klasa piłkarska I miejsce w 28.Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim BouwMaat (Holandia)
16.04.2011 r. Karolina Grzegorzewicz, Paweł Batóg, Dominik Bednarek III miejsce w Mistrzostwach Śląska Szkół w punktacji międzyszkolnej szkół gimnazjalnych
21.03.2011 r. Aneta Pawełczyk Wyróżnienie specjalne w konkursie "Bytomski Przedsiębiorca Jutra'2011"
9.03.2011 r. Dominik Jażdż I miejsce w Turnieju Wyższej Szkoły Technologii Informatycznej w Counter Strike - Katowice
10.02.2011 r. Natalia Nowak (I miejsce),
Marcin Pyrchała (dwukrotnie II miejsce)
Miejski Konkurs Językowy na List w Języku Angielskim/Niemieckim "Moja wymarzona podróż"
9.02.2011 r. Kinga Kobińska - III miejsce
Nadia Czudaj i Karolina Kusa - wyróżnienie
Miejski konkurs profilaktyczny "Każde pokolenie ma własny czas..."
4.12.2010 r. Karolina Grzegorzewicz I miejsce w Mityngu Barbórkowym - Chorzów
12.10.2010 r. Agata Kowalska II miejsce w VII Pikniku Malarskim "Sielskie Klimaty'2010" - Chorzów

rok szkolny 2009/2010
10.06.2010 r. Sebastian Żebrowski II miejsce w Czwórboju lekkoatletycznym
21.04.2010 r. Dominik Jażdż I miejsce w VI Turnieju Szkół Counter Strike: Source - Katowice
04.2010 r. Nadia Czudaj, Żaneta Woźniczak,
Sabina Jas
II miejsce w Mistrzostwach Bytomia w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt
03.2010 r. Rozalia Jachymczyk Konkurs Plastyczny "Ptaki miast i osiedli" - wyróżnienie
10.02.2010 r. Angelika Zachtej Nagroda główna w konkursie „Na plakat popularyzujący wspinaczkę wysokogórską – ściankę wspinaczkową wśród młodzieży Bytomia”
6.01.2010 r. Weronika Fejdasz I miejsce w VI Edycji Miejskiego Konkursu Dekoracje Bożonarodzeniowe w kat."Ozdoba choinkowa"
23.11.2009 r. Karol Ślęzok Stypendium Prezesa Rady Ministrów
30.10.2009 r. Patrycja Świerczyńska VI Piknik Malarski "Sielskie Klimaty'2009" - wyróżnienie
29.10.2009 r. Dorota Kiepuszewska XII Międzynarodowy Festiwal Rysowania Zabrze-Katowice - wyróżnienie
25.09.2009 r. Natalia Doroz, Dominika Pawlik
i Aneta Pawełczyk
III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim "Śląskie straszaki - bohaterowie legend, bajek i przywiarek"

rok szkolny 2008/2009
29.04.2009 r. Agnieszka Barnaś, Dominika Orzeszyna, Agnieszka Siudak III miejsce w Wojwódzkim Konkursie Literackim i Poetyckim poświęconym twórczości Juliusza Słowackiego - Chorzów
7.01.2009 r. Maciej Janusz, Karol Ślęzak, Robert Wojsyk II miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych
5.12.2008 r. Agnieszka Siudak Konkurs Plastyczny "Budynki Parlamentów Unii Europejskiej" - wyróżnienie
5.12.2008 r. Łukasz Grajcar III miejsce w konkursie na prezentację multimedialną
"Budynki parlamentów w krajach UE"
5.12.2008 r. Wojciech Kawarski, Agnieszka Siudak III miejsce w konkursie "Czy znasz Francję?"
4.12.2008 r. Agnieszka Siudak II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie poświęconym Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II w kat.praca literacka - Lublin
20.11.2008 r. Robert Wojsyk Stypendium Prezesa Rady Ministrów
25.10.2008 r. Aneta Pawełczyk, Mateusz Rogowski Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony bohater literacki" - wyróżnienie
23.10.2008 r. klasa piłkarska I miejsce w Mistrzostwach Bytomia w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych

rok szkolny 2007/2008
2.05.2008 r. Aneta Pawełczyk Miejski Konkurs "Pocztówka na dzień flagi" - wyróżnienie
20.04.2008 r. Adrianna Bułat i Adam Bułat III miejsce w Mistrzostwach Polski w "Pływaniu w płetwach"
13.03.2008 r. Katarzyna Szurma Miejski Konkurs Krasomówczy "Tradycja - po co?" - wyróżnienie
8.12.2007 r. klasa piłkarska IV miejsce w Międzynarodowym Turniej Piłki Halowej
6.12.2007 r. Szkolny Klub Europejski przy Gimnazjum nr 5 II miejsce w konkursie plastycznym "50 lat Traktatów Rzymskich"
24.11.2007 r. Agnieszka Sarnowska III miejsce w I Katowickim Turnieju Brydżowym o Puchar Śląska
22.11.2007 r. Marta Krzywicka - I miejsce,
Aneta Pawełczyk - II miejsce,
Alicja Stachurska - wyróżnienie
Miejski Konkurs Interdyscyplinarny "Wielkie postaci Bytomia"
15.11.2007 r. Sara Mróz (główna nagroda), Anna Machura
i Kasandra Mikucka - wyróżnienie
Konkurs plastyczny "Pocztówka na szczęście i dobre życie"
11.11.2007 r. Adam Bułat I miejsce w Mistrzostwach Śląska w Płetwonurkowaniu
5.11.2007 r. Robert Wojsyk Stypendium Prezesa Rady Ministrów
22.10.2007 r. Sara Mróz (I miejsce),
Dominika Pawlik (wyróżnienie)
IV Piknik Malarski "Sielskie Klimaty'2007" - Chorzów
28.09.2007 r. Szkolny Klub Europejski przy Gimnazjum nr 5 II miejsce w paradzie "Regiony Europy"

lata wcześniejsze...
12.06.2007 r. Magdalena Samoszuk III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Interdyscyplinarnym
"As szkół z klasą"
5.06.2007 r. Robert Wojsyk Specjalne Stypendium Prezydenta Miasta Bytomia
24.05.2007 r. Patrycja Kubicka II miejsce w Konkursie plastycznym "Moja ulubiona pora roku"
9.05.2007 r. Grzegorz Hadulla, Kamil Langosz, Gracjan Majek, Magdalena Samoszuk II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Państwach Europy "Zdobywamy Europejskie Gwiazdki"
2007 r. Krzysztof Gawenda, Łukasz Halupczok III miejsce w Konkursie "Bieg po Europejskie Gwiazdki"
3-6.05.2007 r. Sara Gumuła, Małgorzata Łuczak III miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików - Szamotuły
2.05.2007 r. Magdalena Samoszuk II miejsce w Miejskim Konkursie "Polskie symbole narodowe" (kat.multimedia)
2.05.2007 r. Alicja Stachurska (I miejsce),
Anna Machura (II miejsce),
Sara Mróz (III miejsce),
Agnieszka Mateja (wyróżnienie)
Miejski Konkurs "Symbole Narodowe"
1.05.2007 r. Anna Pełszyńska, Magdalena Samoszuk III miejsce w XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży "Opolskie'2007" - Głuchołazy
25.04.2007 r. klasa piłkarska I miejsce w Zawodach Rejonowych w Piłce Nożnej
14.04.2007 r. uczennice kółka teatralnego Gimnazjum nr 5 II miejsce w Konkursie Miniatur Teatralnych
"Bytom w historii i legendzie"
28.03.2007 r. Alicja Stachurska (I miejsce),
Karolina Bulsa (wyróżnienie)
Miejski Konkurs Interdyscyplinarny "Stanisław Wyspiański"
21.03.2007 r. Aneta Pawełczyk (II miejsce),
Magdalena Nowak (III miejsce),
Anna Grecman (wyróżnienie)
Międzyszkolny konkurs plastyczno-literacki „Mój ulubiony bohater”
18.03.2007 r. Sara Gumuła i Małgorzata Łuczak (II miejsce) oraz Piotr Dratwiński i Przemysław Pałys (III miejsce) Turniej Par Młodzików Mityng Górnośląski - Chorzów
16-18.03.2007 r. Anna Pełszyńska, Magdalena Samoszuk I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Brydżu Sportowym - Słupsk
14.03.2007 r. uczniowie ZSO nr 1 II miejsce w Turnieju Drużyn "Międzynarodowego Dnia Liczby PI"
12.03.2007 r. Dagmara Sobczak finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
14.12.2006 r. Alicja Stachurska (II miejsce)
Barbara Wysocka (wyróżnienie)
konkurs na najlepszy collage "Zabytki Europy"
18.10.2006 r. Maciej Idczak Stypendium Prezesa Rady Ministrów
10.10.2006 r. Adrianna Bułat I miejsce w konkursie "Mój dom malowany"
6.10.2006 r. Alicja Stachurska Laureatka konkursu plastycznego "Pocztówki na szczęście i dobre życie"
4.10.2006 r. klasa piłkarska Mistrzostwo Bytomia w Piłce Nożnej Juniorów
1.06.2006 r. Agnieszka Łuczak, Anna Pełszyńska Specjalne Stypendium Prezydenta Miasta Bytomia
06.2006 r. klasa piłkarska I miejsce w Regionalnej Lidze Juniorów
12.05.2006 r. Małgorzata Łuczak, Anna Pełszyńska, Magdalena Samoszuk, Dagmara Sobczak I miejsce w Mistrzostwach PZBS - Szamotuły
3.05.2006 r. Agnieszka Łuczak I miejsce w XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży "Warmia Mazury'2006" - Miłaków
29.03.2006 r. Grzegorz Miracki Międzyszkolny Konkurs Frazeologiczny - wyróżnienie
24-26.03.2006 r. Agnieszka Łuczak I miejsce w III Międzynarodowym Turnieju Miast i Gmin o Puchar Prezydenta Bytomia
18.03.2006 r. Agnieszka Łuczak I miejsce w Mistrzostwach Śląska Czesko-Polskiego - Havirov (Czechy)
3.03.2006 r. Magdalena Sulikowska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
1.03.2006 r. Aneta Jaroszewska, Agnieszka Kochut, Karolina Kocoń, Agnieszka Kostyk, Ewelina Piwowarczyk, Dorota Smarzyńska, Karolina Zięba wyróżnienie w II Przeglądzie Twórczości Tanecznej ATT'2006
17.02.2006 r. Agnieszka Łuczak, Anna Pełszyńska,
Anna Wijas
II miejsce w Miejskim Konkursie Nauk Ścisłych
22.01.2006 r. klasa piłkarska III miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły "Arkona" - Siemianowice Śl.
16.12.2005 r. Małgorzata Łuczak Konkurs Literacki "a gdy święta posrebrzą ramy okien..." - wyróżnienie
14.12.2005 r. Magdalena Samoszuk i Dagmara Sobczak
(I miejsce), Mariusz Bocz i Tomasz Nowacki (I miejsce), Wioletta Warmijak i Maciej Polański (II miejsce), Małgorzata Łuczak
i Anna Pełszyńska (III miejsce)
Otwarte Mistrzostwa Śląska Młodzików
8-9.12.2005 r. uczniowie kółka teatralnego Gimnazjum nr 5 II miejsce w Konkursie Miniatur Teatralnych
"Bytom w historii i legendzie"
23.11.2005 r. Grzegorz Miracki I miejsce w Miejskim Konkursie Językowym
12.06.2005 r. Małgorzata Łuczak i Anna Pełszyńska najlepsza para młodzieżowa turnieju II Mistrzostw Bytomia
1.06.2005 r. Marta Kontny, Agnieszka Łuczak,
Anna Pełszyńska, Magdalena Sulikowska
Specjalne Stypendium Prezydenta Miasta Bytomia
13-15.05.2005 r. Agnieszka Łuczak drużynowa Wicemistrzyni Polski Młodzików - Szamotuły
9.05.2005 r. Kamila Wojas Międzyszkolny konkurs plastyczny "Logo produktów ekologicznych w Unii Europejskiej" - wyróżnienie
10.03.2005 r. Magdalena Sulikowska (I miejsce),
Marek Jonetzko (II miejsce),
Łukasz Koniuszy (III miejsce)
Miejski Konkurs Interdyscyplinarny "Einstein - fizyk wszech czasów"
16.12.2004 r. uczniowie Gimnazjum nr 5 III miejsce w Konkursie Miniatur Teatralnych "Bytom w historii i legendzie"
15.11.2004 r. Marta Kontny Międzyszkolny Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej - wyróżnienie
6-7.08.2004 r. Anna Pełszyńska Puchar MENiS na Międzynarodowym Festiwalu Brydża Sportowego "Solidarność" - Słupsk
1.06.2004 r. Jaromir Wężyk Poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży
27.04.2004 r. Uczniowie Gimnazjum nr 5 Zawody na szczeblu regionalnym w Dwuboju Nowoczesnym: chłopcy II miejsce, dziewczęta- III miejsce
5.04.2004 r. Uczniowie III LO I miejsce w konkursie Poloneza Szkół Ponadgimnazjalnych
4.06.2003 r. Katarzyna Brukało, Mirosław Nocoń,
Paulina Pająk
Specjalne Stypendium Prezydenta Miasta Bytomia
23-25.05.2003 r. Agnieszka Łuczak, Anna Pełszyńska,
Izabela Weinhold, Kamila Wojas
III miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików - Szamotuły
23.05.2003 r. Agnieszka Łuczak III miejsce w V Miejskim Konkursie Ortograficznym
"Sowa przemądrzała zmaga się z ortografią"
21.03.2003 r. Aleksandra Sulikowska I miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Europa daleka i bliska"
2003 r. Anita Mazurek VII Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką - wyróżnienie
21.12.2002 r. Tomasz Lebek, Miłosz Małota III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w brydżu sportowym
2.12.2002 r. Dariusz Goździk, Dariusz Ziobro II miejsce w 37 Brydżowym Kongresie Barbórkowym - Dąbrowa Górnicza
14.06.2002 r. Iwona Kozak I Miejski Konkurs "Bytom u progu 750-lecia" - wyróżnienie
1.06.2002 r. Katarzyna Brukało Poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży
12.05.2002 r. Gimnazjum nr 5 - Chłopcy I miejsce w Mistrzostwach Bytomia w Dwuboju Nowoczesnym
12.05.2002 r. Gimnazjum nr 5 - Dziewczęta III miejsce w Mistrzostwach Bytomia w Dwuboju Nowoczesnym
26.04.2002 r. Robert Lukaszczyk Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii - laureat
23.03.2002 r. Magda Tomaszek I miejsce w konkursie Wiedzy o Zdrowiu "Eskulapiada'2002"
9-10.03.2002 r. Joanna Wójcik II miejsce w XII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
16.01.2002 r. Agnieszka Sobkiewicz XIII Wojewódzki Konkurs "Młody Chemik" - finalistka
12.10.2001 r. Gimnazjum nr 5 - Dziewczęta III miejsce w Pływaniu Sztafetowym
2.10.2001 r. Gimnazjum nr 5 - Chłopcy II miejsce w Pływaniu Sztafetowym
Mirosław Nocoń, Magdalena Wojas VII Górnośląska Edycja Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego "Zabytki Regionu w Twoim Obiektywie - wyróżnienie
Małgorzata Kozłowska, Agnieszka Pietrusik III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie
"Jak wiedza przyczynia się do pogłębienia wiary
Copyright© Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytomiu