• Spotkanie z artystką - fotograf...

7 października 2019 r.

W poniedziałek 7 października naszą szkołę odwiedził inspirujący gość - Pani fotograf i artystka w jednej osobie - Natalia Poniatowska-Anczok. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach fotograficznych oraz poznać tajniki tej pracy. Niektórzy chętnie sprawdzili się także w roli modeli pozując do zdjęć portretowych. Efekty wkrótce! Zapraszamy na stronę internetową Natalii http://npaphotography.com
    Natalia jest absolwentką Fine Art Photography w the Glasgow School of Art. Wychowała się w Bytomiu. Natalia wystawiała swoje prace w Royal Scottish Academy (Edynburg), 12 Star Gallery (Londyn), ARCHIP (Praga), House For An Art Lovers (Glasgow), Orms (Cape Town), Pingyao (China) i wielu innych miejscach. Otrzymała nagrodę British Journal of Photography breakthrough 2017, DEBUTS 2018, WENA 2012, Grand Press Photo 2018 oraz została wyróżniona przez It's Nice That jako jedna z 15 najlepszych absolwentów szkół kreatywnych na świecie w roku 2018. Dziękujemy!
    Zobacz zdjęcia Natalii Piotrowskiej-Anczok, wykonane podczas spotkania. /Martyna Poniatowska/