Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym...

30 maja 2019 r.

W czwartek 30 maja 2019 r. w Zabrzu w Centrum Edukacji Twórczej odbył się uroczysty wernisaż wraz z rozdaniem nagród z wojewódzkiego konkursu plastycznego „XX Śląski festiwal z martwą naturą”, który odbył się pod patronatem Urzędu Miasta Zabrze.
Na wernisaż zostali zaproszeni wszyscy laureaci konkursu wraz z nauczycielami. Z naszej szkoły została zaproszona uczennica z klasy III a gimnazjum Anna Materla i pani Joanna Born-Pilsyk.
Konkurs był na bardo wysokim poziomie, nasi uczniowie musieli się zmierzyć z młodzieżą ze szkół i klubów plastycznych. Wszyscy byli oceniani w tej samej kategorii, pod uwagę był brany tylko wiek uczestnika i indywidualny charakter pracy, zaangażowanie, samodzielność oraz oryginalne rozwiązania plastyczne.
Gratulujemy Annie Materli wyróżnienia w „XX Śląskim festiwalu z martwą naturą”. Cieszymy się z wysokiego poziomu plastycznego, jaki prezentuje nasz uczennica. /Joanna Born-Pilsyk/