Nagrody w konkursie plastycznym "Wiosna wokół nas"...

22 maja 2019 r.

W środę 22 maja 2019 r. odbył się wernisaż i uroczyste rozdanie nagród Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Wiosna wokół nas”. Konkurs adresowany był do uczniów szkoły podstawowej. Zadaniem dzieci było samodzielne wykonanie dowolną techniką plastyczną obrazu wyrażającego piękno przyrody wiosną.
W konkursie wzięło udział wiele bytomskich szkół, oczywiście nie zabrakło i naszej szkoły. Uczniowie z kl. IV B, V B, VI B i VII B na lekcji plastyki pod kierunkiem pani Joanny Born-Pilsyk wykonali obrazy i zaprezentowali swoje dokonania twórcze na konkursie.

Rozstrzygnięcie konkursu było dla nas bardzo szczęśliwe. Laureatką w kategorii kl. I-IV została Martyna Szarzyńska z kl. IV B zajmując III miejsce, natomiast w kategorii kl. V-VIII nagrodzeni zostali: Bartek Warzecha z kl. V B - I miejsce oraz Beata Krzyszczyk z kl. VII B (wyróżnienie).
Laureatom konkursu gratulujemy! /Joanna Born-Pilsyk/