Karnawał w Szkole Podstawowej nr 2...

1 lutego 2019 r.

W piątek, 1 lutego, odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy' 2019 dla uczniów klas I -IV.
.png" alt=""/> Organizatorami zabawy były: p.Magdalena Kargol, p.Martyna Poniatowska, p.Edyta Kania–Gabryszak oraz p.Justyna Sołtysek. Piękny wystrój sali wykonały: p.Bronisława Duszyńska, p.Małgorzta Brix oraz panie pomoce. Kolorowe maski karnawałowe, serpentyny, balony ozdobiły taneczną zabawę i nadały jej miłą oprawę.
Podczas imprezy bawiono się doskonale przy popularnych, muzycznych przebojach polskich i zagranicznych. Tańce przeplatane były atrakcyjnymi zabawami, za które uczestnicy otrzymywali nagrody. Część nagród oraz materiały na wystrój sali zakupiono za pieniądze sponsora, który pragnie pozostać anonimowy. Odbył się również konkurs tańca oraz konkurs na najciekawszy strój balowy.
Wszyscy uczniowie bawili się przez 3 godziny lekcyjne. Atmosfera na Balu była radosna i wesoła. Niespodziewaliśmy się, że tylu uczniów klas młodszych posiada talenty taneczne!/br> Bal Karnawałowy' 2019 uświetnił bufet zorganizowany przez panie: Magdalenę Bober oraz Małgorzatę Czyż–Przestańską wraz z uczniami III klasy gimnazjum. Uczniowie mogli skosztować pysznych i zdrowych przekąsek oraz koktajli. Bufet zorganizowano przy wsparciu finansowym Rady Rodziców – za co serdecznie dziękujemy! /Magdalena Kargol/