Wyróżnienie w VII Regionalnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej dla Marcina Brody!

27 kwietnia 2018 r.

Regionalny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej to mocny punkt na kulturalnej mapie Bytomia. Zdobyć w nim nagrodę to nie lada wyczyn, konkurencja jest bardzo duża - startują zarówno soliści, jak i zespoły. Jury ocenia dobór repertuaru, poprawność językową, poziom muzyczny i ogólny wyraz artystyczny. W tegorocznej, ósmej edycji nasz uczeń, Marcin Broda z klasy 3C otrzymał wyróżnienie w kategorii klas 1-3 szkoły podstawowej za wykonanie piosenki zespołu Abba "I have a dream". Podczas konkursu, jak i w trakcie uroczystej Gali w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 uczeń czuł się jak ryba w wodzie, a jego występ był na bardzo dobrym poziomie. Serdecznie gratulujemy Marcinowi udanego występu, do którego przygotowały go panie Elżbieta Nurek, wychowawca i Aneta Dubik, nauczycielka języka angielskiego.
/Jagoda Krochmalska/