Dzień Komisji Edukacji Narodowej...

13 października 2017 r.

Dnia 13 października 2017 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, popularnie zwanej Dniem Nauczyciela.
Program artystyczny przygotowali uczennice i uczniowie klas IIa i IIb gimnazjum, a do życzeń dołączyła się klasa 2C szkoły podstawowej. Przy tej okazji odbywa się w naszej szkole tradycyjny turniej gry w darta, w którym startują zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Podobnie jak w latach poprzednich, puchar przechodni wręczyła Pani dyrektor dr Iwona Grygiel przedstawicielowi braci uczniowskiej - Olafowi Buczyńskiemu z klasy 7A.

W tym roku, aby podziękować za codzienną pracę pedagogom, wręczyliśmy naszym nauczycielom własnoręcznie zrobione laurki. Środki przeznaczone na zakup kwiatów przekazaliśmy na cel charytatywny. Pragniemy spełnić marzenie Kuby Piontka o nowym wózku rehabilitacyjnym. Zachęcamy serdecznie wszystkich do pomocy i przyłączenia się do akcji „Piątka dla Piontka”. Pieniądze można wrzucać do skarbonki znajdującej się na portierni naszej szkoły lub wpłacać na konto: zrzutka.pl.

Wszystkim pracownikom oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za włożony trud w ich pracę. Dziękujemy i życzymy satysfakcji i powodzenia! /Joanna Nowak-Rusocka/Copyright© Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytomiu