Nocka gimnazjalistów z klasy IIa ...

27 listopada 2015 r.

Tradycją już zostanie, iż pod koniec listopada uczniowie kl. II a wraz z wychowawcą J.Born-Pilsyk spędzają noc w szkole.
Tym razem, była to noc na sportowo, gdyż większość emocji i siły fizycznej spożytkowano na rozgrywkach sportowych. Nie zabrakło również tańców, gdzie na parkiecie królował taniec belgijski. Królowych tańca było wiele, ale król tylko jeden - Daniel Wojtasik.

Dziękujemy p. Hannie Wężyk nauczycielce w-fu za wspaniałe zajęcia na sali gimnastycznej i niezapomniane popisy akrobatyczne.
Podziękowania również ślemy mamie od Dawida Wilanta za wspaniałą pizzę, która rozkoszowała nasze podniebienia. I oczywiście wielkie dzięki dla naszego mistrza wypieków Daniela za „słodkie co nieco”, czyli pączki i ciasteczka.

Jak zwykle noc była za krótka, nawet filmowa akademia strachów, nie była tak fascynująca, jak wspólne żarty, rozmowy, które trwały do rana.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Aleksandry Stochły, która po raz kolejny wspólnie ze swoją klasą obchodziła swoje urodzinki. /J.Born-Pilsyk/

Copyright© Zespół Szkół nr 1 w Bytomiu