Sukcesy naszej uczennicy - głosuj na pracę Kingi!

4 marca 2015 r.

Kinga Makowiecka, uczennica III klasy MultiDeutsch intensywnie trzeci rok uczy się języka niemieckiego, po ciężkiej pracy przyszedł czas na żniwa - Kinga zdobyła w ostatnim czasie dwie nagrody. Otrzymała drugie miejsce w miejskim konkursie na list w języku obcym organizowanym przez ZSTiO w Bytomiu pod patronatem Prezydenta Miasta Bytomia - pana Damiana Bartyli. Kinga pisała po angielsku i po niemiecku o swoich planach i marzeniach na przyszłość. Kolejny sukces to drugie miejsce i uzyskanie tytułu laureata w regionalnym konkursie ortograficznym w czterech językach „Dictation Dictado Diktat Dyktando” organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty - pana Stanisława Fabera oraz prezydenta Miasta Katowic – pana dr Marcina Krupy.

Kinga startuje również w kolejnym konkursie organizowanym przez szkołę językową Glossa. Zwracamy się z prośbą o oddawanie głosów na pracę Kingi - każdy głos się liczy. Głosowanie trwa do 31 marca.

Na prace może głosować każdy użytkownik Internetu pod warunkiem podania ważnego adresu e-mail oraz telefonu. Głosować można na więcej niż jedną pracę, natomiast na daną pracę można oddać tylko jeden głos.

Proszę wpisać Kinga Makowiecka i Gimnazjum nr 5 i zagłosować na nią!
http://www.glossa.pl/tagfurtag/gimnazjum/?edition=tagfurtag1415
Dziękujemy!!!
/Małgorzata Czyż-Przestańska/


Copyright© Gimnazjum nr 5 w Bytomiu