Laureaci Miejskiego Konkursu Plastycznego

9 stycznia 2015 r.

Z początkiem Nowego Roku 2015, w końcu nastąpiło rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Plastycznego "Rudy 102 na drugiej wojnie światowej" XII edycji z serii "Wojsko w oczach dziecka". Organizatorami konkursu byli Dowódca 34 Dywizjonu Rakietowego OP, Klub Wojskowy w Bytomiu oraz Stowarzyszenie Żołnierzy i Sympatyków 1. BR Op. Konkurs adresowany był do dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej naszego miasta.
W konkursie nie zabrakło udziału uczniów naszego gimnazjum, którzy wykonali prace plastyczne na zajęciach artystycznych pod kierunkiem nauczyciela plastyki Joanny Born-Pilsyk.

Nasze gimnazjum okazało się jednym z lepszych, gdyż otrzymaliśmy tytuł laureata, który powędrował w ręce naszej utalentowanej Justyny Orlińskiej z kl. III a. Jury przyznało nam także aż pięć wyróżnień: Karolinie Widerze z kl. III a, Dominice Kubik, Agnieszce Sokołowskiej i Mateuszowi Jędrzejczykowi (wszyscy z kl. II a) oraz Marcie Desce z kl. II b. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. /J.Born-Pilsyk/


Copyright© Gimnazjum nr 5 w Bytomiu