Mam Talent - finał drugiej edycji

19 stycznia 2012 r.

W czwartek 19 stycznia 2012 roku w naszej szkole odbył się finał drugiej już edycji szkolnego projektu „Mam Talent”, który opracowany został na podstawie programu rozrywkowego o takim samym tytule prezentowanego w TVN. Projekt miał na celu odkrycie kolejnych talentów w gronie uczniów naszej szkoły, integrację społeczności szkolnej, a także wzajemne poznanie się i zabawę.

Każdy człowiek ma jakiś talent!!! Gwiazdą naszego programu mógł zostać zatem każdy uczeń, bez względu na wiek, płeć, czy swoje zdolności. Uczestnicy śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach, zaskakiwali magicznymi sztuczkami oraz talentem aktorskim.


Zmagania uczniów oceniało jury w składzie:

- Pani Joanna Nowak–Rusocka, która wcieliła się w postać bardzo uczuciowej dziewczyny z temperamentem, pięknej, zgrabnej i powabnej Agnieszki Chylińskiej;
- Pani Zuzanna Kłosińska jako surowa, groźna ale nie pozbawiona uczuć Małgorzata Foremniak;
- Pan Rafał Smandek, który zagrał młodego, zdolnego, łagodnego jak baranek i zimnego jak bałwanek krytyka muzycznego czyli Roberta Kozyrę.


  • I miejsce - Sandra Łukaszewska - śpiew i gra na gitarze
  • II miejsce - Karolina Orlińska i Aleksandra Pawlik - kabaret
  • III miejsce - Karolina Grzegorzewicz i Magdalena Pietrzyk - taniec
  • III miejsce - Marlena Ostrowska, Patrycja Barańska, Helena Skrzipek - taniec, śpiew i gra na gitarze
  • III miejsce - Alicja Prohaska - śpiew
  • Nagroda Publiczności - Karolina Orlińska i Aleksandra Pawlik - kabaret

Po ogłoszeniu wyników i rozdaniu nagród na wszystkich finalistów czekała miła niespodzianka – przepyszna pizza, która zniknęła w błyskawicznym tempie. Impreza została przygotowana przez uczniów klas drugich gimnazjum pod opieką pani Magdaleny Bober.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


zso1@zso1.bytom.pl